+420 22 23 24 995 Rezervovat

Věrnostní programy

Klientům společnosti Emirates letících First nebo Business třídou poskytuje autopůjčovna SIXT zdarma službu Sixt limousine service, a to jak při příletu do Prahy, tak i při odletu. Každý cestující s takovouto letenkou má nárok na vlastní vůz s řidičem, který ho odveze do vzdálenosti až 40 km (v ceně letenky) do/z hotelu, nebo domů. Klienty vozíme vozy typu Mercedes-Benz S, Mercedes-Benz E, Audi A6, Škoda Superb, Mercedes-Benz VITO (8 míst), apod.
 
Autopůjčovna Sixt poskytuje klientům společnosti Leo Express výrazné slevy na pronájmy vozidel v Praze hl. nádraží, v Ostravě Svinově a po předchozí dohodě i v Olomouci hl. nádraží. Sixt je schopen ve stanici Praha hl. n. a Olomouc hl. n. přistavit vůz přímo k prvnímu nástupišti, kde staví Leo Express. Ve stanici Ostrava Svinov je pobočka autopůjčovny Sixt pouhých pár kroků od nádražní haly. Po ukončení pronájmu může klient vůz na nádraží vrátit a pokračovat v cestě vlakem.
 
Zaplaťte vybranou platební kartou Raiffeisen Bank a získejte slevu 20% nebo upgrade zdarma na pronájmy vozidel autopůjčovny Sixt v České republice. Dále můžete využít slevu 15% na služby Sixt Limousine Service v rámci České republiky nebo 5% slevu na půjčovné vozidla v zahraničí. Pro uplatnění slevy je nutná rezervace předem na e-mailu reservation@sixt.cz  Sleva není dostupná on-line.
 
Sixt je celosvětový partner HHonors Hilton ® Points & Miles. Partnerství mezi Hiltonem, jedním z nejznámějších světových hotelových řetězců a autopůjčovnou Sixt, předním evropským poskytovatelem služeb mobility, představuje vysokou úroveň pohodlí a kvalitní služby pro naše zákazníky. Sixt nabízí klientům hotelu Hilton 10% slevu na pronájmy vozidel.
 
ČSA a Sixt pojí dlouholeté trvající partnerství, která má jediný cíl: poskytnout společným zákazníkům vynikající služby za speciální sazby. Autopůjčovna Sixt nabízí  členům OK Plus programu slevy na pronájmy vozidel a možnost načítání mílí.
 
Klientům hotelu Kempinsky poskytuje autopůjčovna Sixt službu přistavení a vyzvednutí vozidla do hotelu zdarma.
 
 
Pronajímáte si auto u autopůjčovny Sixt ?
Sbírejte body nebo míle za každý pronájem u Sixtu. Nasbírané míle časem vyměníte třeba za bezplantý pronájem nebo za volnou letenku ! Využívejte tzv. Double Dipping, za jeden pronájem v autopůjčovně Sixt dostane míle na kartu letecké společnosti Lufthansa i zároveň body na kartu Hilton Honors.  
 
Partneři - letecké společnosti - sbírejte výhody s pronájmy u Sixtu.
 
Dále k dispozici seznam spolupracujících hotelů a jiných partnerů s body pro zákazníky Sixt.  
Jste obchodní partner
 

 
Využívejte výhody s našimi věrnostními
kartami Sixt.
 
Vaši zaměstnanci mohou vyhrát bezplatné pronájmy za příslušné počty rezervací.